Dołącz do sprawdzonego i dochodowego Systemu Franczyzowego Silcare!

Silcare należy do nowoczesnych firm z branży kosmetycznej. Funkcjonuje na rynku od ponad 10 lat i jest największym w Europie producentem żelu UV oraz produktów do stylizacji, pielęgnacji paznokci, dłoni oraz ciała.

System Franczyzowy Silcare jest idealną propozycją na rozwój własnego biznesu, dla każdego kto marzy o założeniu własnej działalności gospodarczej. Jeżeli jesteś osobą ambitną, odpowiedzialną i szukającą nowych wyzwań, które jednocześnie będą Twoim sposobem na życie to Franczyza Silcare jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Oferujemy dwa modele współpracy:

  • nowoczesną wyspę drogeryjną w galerii handlowej
  • ekskluzywną drogerię, której oferta jest na tyle elastyczna aby spełniała oczekiwania każdego potencjalnego franczyzobiorcy.

Gwarantujemy bardzo wysokie marże oraz opiekę przez cały okres trwania umowy franczyzowej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na www.franchising.silcare.com

Naszym celem jest aby w każda osoba w Polsce i nie tylko, miała dostęp do kosmetyków marki Silcare. Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć System Franczyzowy Silcare, który umożliwia szybką ekspansję i daje wiele możliwości wszechstronnego rozwoju marki oraz jej franczyzobiorców.

Rozpoczęliśmy intensywny proces wyszukiwania franczyzobiorców na terenie Polski. Aktualnie poszukujemy franczyzobiorców w miastach takich jak: Kraków, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Międzyzdroje, Świnoujście, Warszawa, Szczecin.

Złóż aplikację